Milí zákazníci, 


Z dôvodu vážnosti celospoločenskej situácie, ktorá žiaľ postihla Európu, musíme prijať niekoľko opatrení aj v našom e-shope. Stále sme tu však pre Vás a Vaše objednávky sa snažíme čo možno najlepšie vybavovať 

1. Väčšinu tovaru máme skladom, tento tovar Vám odosielame pravidelne s doručením cca do 3 prac. dní 
V záujme Vašej bezpečnosti sme Vám pripravili v tomto období doručenie kuriérom zdarma, aby ste nemuseli chodiť na poštu osobne. Ak máte možnosť využiť službu balikobox od Slovenskej pošty, takéto doručenie máte tiež zdarma - treba zadať doručenie na postu a do poznámky v objednávke uviesť, na ktorý balikobox si to prajete doručiť. 

Tovar, ktorý máme na inom sklade alebo sa dopĺňa na objednávku Vám žiaľ momentálne nevieme zabezpečiť, nakoľko tovar máme zo zahraničia. Veľmi nás to mrzí, ale naozaj s tým nevieme nič urobiť, časový horizont vyriešenia celej situácie nezáleží od nás.

2. Zákazníci z Čiech 
Aktuálne ešte stále posielame aj do Českej republiky, avšak doručenie sa môže predĺžiť na 1-2 týždne.

3. Výmena, vrátenie tovaru a reklamácia 
V žiadnom prípade Vás nechceme pripraviť o Vaše zákonné práva tovar vymeniť, vrátiť alebo reklamovať. 
Aktuálna situácia ale vyžaduje maximálne možné bezpečnostné opatrenia a preto nechceme ani Vás ani náš tím ohrozovať návštevami pošty. Z tohto dôvodu Vás žiadame o zhovievavosť. V prípade výmeny alebo vrátenia tovaru počkajte prosím, kým sa situácia neupokojí. Do 14 dní nás treba informovať, že budete tovar vymieňať alebo vracať a my sa Vám následne ozveme, keď ho môžete zaslať naspäť, keď už bude situácia na Slovensku lepšia. Bude Vám to samozrejme platiť ako dodržanie 14 dňovej lehoty, ak nám do 14 dní napíšete, že budete tovar posielať naspäť. TOTO SA TÝKA OBJEDNÁVOK ZADANÝCH OD 16.3.2020 ! 
Rovnako postupujte v prípade reklamácie. Napíšte nám, že chcete tovar reklamovať a my sa Vám ozveme hneď, ako nám tovar môžete odoslať. 

4. Komunikácia 
Prosím uprednostňujte písomnú komunikáciu ( sms, email ) pred telefonickou. V prípade že budeme reagovať trošku oneskorene, je to dočasne tým, že fungujeme v obmedzenom režime, robíme čo je v našich silách aby ste pri servise z našej strany nepocítili žiadnu zmenu, avšak prosíme o trpezlivosť. 

5. Ďakujeme veľmi pekne, že ste s nami. Držme si palce, buďme ohľaduplní a robme všetko čo je v našich silách a možnostiach pre zdravie nás a ľudí okolo nás